"Feestelijk startschot nieuw hoofdstuk Schulensmeer op 1 april
Op 1 april start een gloednieuw hoofdstuk: Lummen neemt officieel het beheer van de watersportactiviteiten aan het Schulensmeer over. Dat laten we natuurlijk niet onopgemerkt voorbijgaan! We nodigen iedereen dan ook van harte uit om deze nieuwe start samen met ons te vieren.
Nieuws
Spetterende gezinswandeling aan Schulensmeer
05/03/2026
Het Schulensmeer is niet alleen een prachtige plek om uit te waaien, het is samen met het Schulensbroek ook een onmisbaar stukje natte natuur. Op zondag 22 maart, in de Week van het Water, nodigen we je uit voor een interactieve wandeling over de grenzen van land en water. Want wist je dat dit natte landschap krioelt van het onzichtbare leven? Klik hier voor meer info
Lees Meer
Op kamp aan het Schulensmeer
19/01/2026
Ook in 2026 organiseren we weer keileuke kampen. Ontdek ons aanbod.
Inschrijven via http://reservaties.lummen.be.
Vanaf maandag 19 januari 2026 om 13.00 uur voor Lummenaren en vanaf donderdag 22 januari 2026 om 13.00 uur voor niet-Lummenaren.
Inschrijven via http://reservaties.lummen.be.
Vanaf maandag 19 januari 2026 om 13.00 uur voor Lummenaren en vanaf donderdag 22 januari 2026 om 13.00 uur voor niet-Lummenaren.
Lees Meer
VOGELWEEKEND | Vogels kijken in het Schulensbroek
14/01/2026
Wist je dat duizenden trekvogels het Schulensmeer kiezen als hun winterstop, of tussenstop naar het zuiden? Trek je laarzen aan en ontdek samen met een vogelgids deze bonte mix in het Schulensbroek tijdens het vogelweekend (zondag 25 januari 2026).
Lees Meer